Отже, 100 метрів, пройдених за 12 секунд, еквівалентно 30 кілометрів на годину.
Швидкість дорівнює відстані / часу. Отже, швидкість = 100/9 = 11,11 м/с. Або 40 км/год . Отже, швидкість спортсмена 40 км/год.
v=15,9 м/год. 100 м за 14,1 с становить 7,09 м/с (в середньому). Помножте це на 3600 (кількість секунд в 1 годині) і поділіть на 1609,344 (кількість метрів в 1 милі), щоб отримати ~15,9 миль/год.
100 метрів/11 секунд = 9 1/11 метрів/секунду.
Чи добре 12 секунд для дистанції на 100 метрів? Все залежить від вашого віку, статі та рівня підготовки. Найкращі чоловіки у світі біжать менше 9,9 секунди, найкращі жінки біжать менше 11 секунд. На рівні середньої школи я б сказав менше 10,5 для хлопців і менше 11.